مدير فروش شرکت دنيلي ايتاليا گفت: بر اساس پيش‌بيني‌هاي انجام شده بسياري از کارشناسان و فعالان حوزه فولاد بر اين اعتقاد هستند که در سال 2017فولاد سير صعودي خوبي به خود مي‌گيرد و قيمت اين محصول افزايش مي‌يابد. 

نصيرالدين ضويي گفت: البته طي اين چند هفته به دليل تعطيلات کريسمس و سپس عيد چيني‌ها در بازارهاي بين‌المللي خبر خاصي نخواهد بود اما پس از آن و به خصوص پس از 20 ژ انويه يعني با روي کار آمدن ترامپ بسياري از بازارها و به خصوص فولاد تکاني خواهد خورد. 

وي افزود: همچنين بر اساس پيش‌بيني‌ها قيمت سنگ آهن، نفت و انرژي نيز بالا مي‌رود. و قيمت فولاد هم به قيمت سه سال قبل باز مي‌شود. ضويي تصريح کرد: در سال جاري ميلادي پارامترهاي داخلي و خارجي بسياري افزايش مي‌يابد از جمله واردات لوله و پروفيل افزايش پيدا مي‌کند همچنين از چين و اروپا واردات ورق گرم بيشتر مي‌شود. 

کارشناس فولاد تاکيد کرد: در اين راستا گشايش اسنادي از چين بهتر خواهد شد و تمامي اين اتفاقات باعث افزايش تجارت در اين حوزه مي‌شود که اين مسئله بهبود اوضاع فلزات و به خصوص فولاد را نشان مي‌دهد. 
مدير فروش شرکت دنيلي ايتاليا خاطر نشان کرد: بنابراين بعد از تعطيلات کريسمس و عيد چيني‌ها شاهد رشد فولاد خواهيم بود که اين مسئله فولاد را از سال‌ها رکود نجات مي‌دهد و به تبع آن خريد و فروش نيز افزايش مي‌يابد. همچنين قيمت ورق در چين نيز با کاهش رو به رو مي‌شود.  ضويي گفت: بسياري اميدوارند امسال سال تحرک وکشش در بازار فولاد باشد و رونقي اساسي در اين حوزه چه در داخل و چه خارج از کشور ايجاد شود.
 
بازدید : 132
15 دی 1395
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری