افزایش قیمت میلگرد و سیم مفتولی تولید داخلی ترکیه

افزایش قیمت میلگرد و سیم مفتولی تولید داخلی ترکیه

آژانس گزارش قیمت متال بولتن از افزایش شدید قیمت میلگرد وسیم مفتولی تولید داخلی ترکیه در پی افزایش تقاضای بخش ساخت و ساز در تاریخ پنج شنبه 11 می خبر داد. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت میلگرد 480-470 دلار به ازای هر تن ( تحویل در محل کار ) بوده که این قیمت نسبت به قیمت اعلام شده در هفته ی گذشته (460-450 دلار به ازای هر تن ) افزایش یافته است.

قیمت میلگرد داخلی ترکیه 485-480 دلار به ازای هر تن ( تحویل در محل کار ) در منطقه ی استانبول بوده، اما این میلگرد در سایر مناطق ترکیه به میزان 475-470 دلار به ازای هر تن معامله شده است. یک منبع خبری موثق در ترکیه بیان کرد : " یک فشار جدی در بازار داخلی ترکیه به وجود آمده است، که سبب افزایش شدید قیمت ها گشته است.

فعالیت های ساخت و ساز در کشور آغاز شده است، و وضعیت سیاسی پس از رفراندوم اخیر ( در تشکیلات مجدد اداری ) روشن تر شده است که سبب افزایش تقاضا و به دنبال آن افزایش قیمت ها گشته است. " هم چنین وی اضافه کرد : " حاشیه ی سود و فروش به مدت طولانی به میزان فعلی افزایش نیافته بود و این موضوع ممکن است در صورت افزایش تولیدات کارخانه ها، به زودی بر قیمت ها تاثیر منفی بگذارد. "

در همین حال قیمت سیم مفتولی نیز در طی هفت روز گذشته روندی مشابه قیمت میلگرد را در پیش گرفته است. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت سیم مفتولی تولید داخلی ترکیه 510-490 دلار به ازای هر تن ( تحویل در محل کار ) تا تاریخ 11 می بوده که این قیمت نسبت به قیمت اعلام شده در هفته ی گذشته (500-470 دلار به ازای هر تن ) افزایش یافته است.
Rated 5/5 based on 2 reviews
بازدید : 88
25 اردیبهشت 1396
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری