بازار صادرات و واردات ترکیه

بازار صادرات و واردات ترکیه

طبق اخبار منتشر شده از آژانس گزارش قیمت متال بولتن و به نقل از پایگاه خبری مرکزآهن قیمت فولاد بلند صادراتی ترکیه در پی عرصه ی تنگ رقابت داخلی و افزایش قیمت آهن قراضه ی وارداتی در تاریخ 11 می به شدت افزایش یافت.

ارزیابی قیمت هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت میلگرد صادر شده به خارج از ترکیه 460-450 دلار به ازای هر تن اعلام شده که این قیمت نسبت به قیمت گزارش شده در هفته ی قبل (430-420 دلار به ازای هر تن ) افزایش یافته است.

هم چنین یک منبع خبر موثق اعلام کرد : " تولیدکنندگان فولاد ترکیه پیشنهادات خود را تا سقف 470-460 دلار به ازای هر تن افزایش دادند در حالی که خریداران علاقه مند به خرید میلگرد با قیمتی بالاتر از 450 دلار به ازای هر تن نمی باشند. " یک منبع خبری در ترکیه بیان کرد : " اخیرا تقاضای میلگرد داخلی ترکیه بسیار شدید شده است و عرصه ی رقابت نیز تنگ شده است.

به همین دلیل کارخانجات اقدام به افزایش قیمت های خود کرده اند. " هرچند تقاضا در بازارهای صادراتی هم چنان اندک بوده و هیچ معامله ی بزرگی اخیرا مابین ترکیه و کشورهای دیگر رخ نداده است. در همین حال، قیمت سیم مفتولی و فولاد تجارتی نیز در طی هفته گذشته افزایش یافته است.

ارزیابی قیمت هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از سیم مفتولی صادر شده به خارج از ترکیه 480-470 دلار به ازای هر تن گزارش شده که این قیمت نسبت به قیمت گزارش شده در هفته ی گذشته (460-450 دلار به ازای هر تن ) افزایش یافته است.

هم چنین منبع خبری گزارش کرد که قیمت پیشنهادی تولید کنندگان ترکیه برای سیم مفتولی در حدود 490-480 دلار به ازای هر تن بوده است.

هم چنین ارزیابی قیمت هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از فولاد تجارتی صادر شده به خارج از ترکیه 490-480 دلار به ازای هر تن بوده که این قیمت نسبت به قیمت گزارش شده در هفته ی گذشته (485-480 دلار به ازای هر تن ) افزایش یافته است.
Rated 5/5 based on 2 reviews
بازدید : 46
26 اردیبهشت 1396
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری