بازار میلگرد سنگاپور در رقابت با صادرات چین

بازار میلگرد سنگاپور در رقابت با صادرات چین

طبق اخبار منتشر شده از آژانس گزارش قیمت متال بولتن و به نقل از مرکزخبری مرکزآهن وارد کنندگان میلگرد در سنگاپور مقداری از بازار فروش فاصله گرفتند که علت این امر گسترش قیمت های پیشنهادی بازار چین می باشد.

ارزیابی قیمت آژانس گزارش قیمت متال بولتن از میلگرد وارداتی به جنوب شرقی آسیا تا روز دوشنبه 8 ماه می 400-395 دلار به ازای هر تن ( با احتساب هزینه حمل کالا تا مقصد) اعلام شده که نسبت به قیمت پیش بینی شده در هفته گذشته به میزان 5 دلار کاهش قیمت داشته است.

خریداران میلگرد در سنگاپور هم چنان امیدوارند که پس از نزدیک شدن قیمت ها در طی هفته ی گذشته به 395 دلار به ازای هر تن هم چنان بتوانند میلگرد را با قیمتی زیر 400 دلار ( با احتساب هزینه حمل کالا تا مقصد ) به ازای هر تن خریداری کنند.

یک تاجر بیان کرد : " اکثر پیشنهادات برای قیمت میلگرد از سوی تاجران چینی تاکنون حداقل 430 دلار به ازای هر تن ( با احتساب هزینه حمل کالا تا مقصد ) بوده و تاکنون هیچ کس نتوانسته قیمت پیشنهادی کارخانه های تولید میلگرد را به زیر 430 دلار بیاورد. " هم چنین یک تاجر سنگاپوری بیان کرد : " بازار بسیار راکد شده است. " هم چنین تاجر دیگری بیان کرد : " تمامی خریداران میلگرد تنها به ارزیابی بازار می پردازند و هیچ مزایده ای انجام نمی دهند.

هیچ یک از افراد اکنون علاقه مند به خرید میلگرد نمی باشند. " در طی این هفته تاجران نسبت به قیمت های پیشنهادی خود محافظه کارانه تر عمل کرده اند در حالی که اکثر کارخانه های چینی قیمت های صادراتی بالایی را پیشنهاد کرده اند. " اکثر کارخانه های چینی در روزهای اخیر قیمت های بالایی در حدود 450-440 دلار به ازای هر تن برای میلگرد پیشنهاد داده اند و فقط تعداد محدودی از آن ها قیمت را تا حدود 435-430 دلار به ازای هر تن پایین آورده اند. "
Rated 5/5 based on 2 reviews
بازدید : 52
27 اردیبهشت 1396
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری