ثبات قیمت فولاد تخت و میلگرد در آرژانتین

بازار میلگرد سنگاپور در رقابت با صادرات چین

بر طبق اخبار منتشر شده از آژانس گزارش قیمت متال بولتن و به نقل از پایگاه خبری مرکزآهن قیمت محصولات فولاد تخت و میلگرد تولید داخلی در آرژانتین در طی ماه جاری ثابت بوده است.

طبق بررسی های صورت گرفته علت این امر ضعیف شدن بازار فروش در کشور آرژانتین و ثبات پول رایج محلی بوده است. ارزیابی ماهانه آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت ورق فولادی نورد گرم شده تولید داخلی آرژانتین تا تاریخ 5 ماه می ثابت بوده است.

این قیمت 695-685 دلار به ازای هر تن (تحویل کالا در محل کار) گزارش شده است. هم چنین قیمت ورق فولادی نورد سرد شده تولید داخلی کشور آرژانتین نیز 835-820 دلار به ازای هر تن (تحویل کالا در محل کار) اعلام شده است. این قیمت برای ورق گالوانیزه تولید داخلی نیز ثابت بوده و به میزان 1175-1080 دلار به ازای هر تن (تحویل کالا در محل کار) تا تاریخ 5 ماه می گزارش شده است. توزیع کنندگان فولاد در آرژانتین شاهد کاهش فروش فولاد در ماه آوریل در مقایسه با ماه های گذشته بوده اند. بر طبق بررسی های صورت گرفته علت این امر فعالیت های اقتصادی ضعیف در این کشور می باشد.

یکی از توزیع کنندگان فولاد تخت در مصاحبه با آژانس گزارش قیمت متال بولتن بیان کرد : " امروزه فروش محصولات فولاد تخت و میلگرد در کشور آرژانتین کم تر از حد معمول می باشد." هم چنین توزیع کننده ی دیگری بیان کرد : " این روزها تقاضا از سوی سازندگان خودرو ثابت می باشد و هیچ طرح دیگری در دست اقدام نمی باشد. " هم چنین ارزیابی ماهانه گزارش قیمت متال بولتن از قیمت میلگرد تولید داخلی کشور آرژانتین نیز هم چنان ثابت بوده و این قیمت 850-840 دلار به ازای هر تن (تحویل کالا در محل کار) تا تاریخ 5 ماه می اعلام شده است.
Rated 5/5 based on 2 reviews
بازدید : 76
27 اردیبهشت 1396
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری